• In English
 • Розпочала засідання робоча група за участі усіх керівники юридичних служб Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві
  опубліковано 04 квітня 2017 року о 19:06

  4 квітня цього року за ініціативи та під керівництвом Голови Казначейства Тетяни Слюз розпочалось засідання робочої групи з питань виконання вимог Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Порядку виконання судових рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державною та вирішення інших питань, пов’язаних із виконанням органами Казначейства своїх функцій та повноважень.

  У приміщенні Казначейства упродовж трьох днів будуть працювати керівники юридичних служб головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві з метою обговорення, напрацювання пропозицій та, у підсумку, вироблення уніфікованих підходів щодо розв’язання актуальних питань, спільних для територіальних органів Казначейства.

  Усіх учасників робочої групи Тетяна Слюз розподілила на чотири підгрупи, перед кожною з яких було чітко окреслене коло завдань враховуючи компетенцію, досвід роботи юристів, а також у залежності від специфіки регіонів.

  Голова Казначейства наголосила на нагальності та значному обсязі питань, що сьогодні виникають перед юристами і зауважила, що при підготовці остаточних пропозицій важливо врахувати думку кожного, адже усі учасники робочої групи мають реальний досвід та практичні знання.

  Серед питань, що будуть розглядатись: порядок виконання судових рішень, застосування положень законодавства щодо арешту коштів, опрацювання та підготовка відповідей на депутатські запити, запити правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, представництво інтересів органів Казначейства у судах, а також питання, які виникають при виконанні судових рішень у зв’язку з окупацією АР Крим та ситуацією на територіях Донецької та Луганської областей, де органи української влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

  Практичними результатами роботи має стати, зокрема, пропозиції змін до нормативно-правових актів, що визначають порядок виконання судових рішень, підготовка технічного завдання по створенню програмного продукту, який забезпечить облік судових рішень, що надходять на виконання до органів Казначейства та чіткий порядок дій органів Казначейства у разі отримання усіх видів запитів про надання інформації.