• In English
 • Степан Полторак: Ми обороняємо наші кордони та демократичні цінності всього світу й розраховуємо на подальшу підтримку України
  опубліковано 04 квітня 2017 року о 18:11

  4 квітня в Оттаві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з депутатами Парламенту Канади.

  У ході переговорів обговорювалися питання безпекової ситуації на сході України, стан запровадження оборонної реформи.

  Також учасники зустрічі розглянули питання розширення географії проведення навчань канадськими інструкторами в Україні, а також розширення підготовки у складі підрозділів, створення діалогу на рівні керівників підрозділів двох армій.

  «Ми готові ризикувати нашим життям та здоров'ям заради майбутнього наших дітей, заради майбутнього країни. Сьогодні ми обороняємо наші кордони та демократичні цінності всього світу, – наголосив під час зустрічі Міністр оборони України. – Ми розраховуємо, що й надалі Канада підтримуватиме нашу позицію на усіх міжнародних майданчиках, та готові якнайшвидше приступити до реалізації підписаної Домовленості про співробітництво».

  Також генерал армії України Степан Полторак висловив вдячність за розуміння того, що насправді відбувається в Україні та допомогу, яку Канада з перших днів надає нашій державі у найважчі часи.