• In English
 • На Черкащині в березні 2017 року на земельному аукціоні продали права оренди 132 гектарів землі
  опубліковано 04 квітня 2017 року о 15:01

  У березні 2017 року на земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, було продано права оренди 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці земельні ділянки розташовані в Жашківському (5), Лисянському (4), Канівському (4), Монастирищенському (2) й по 1 ділянці в Корсунь-Шевченківському й Маньківському районах Черкаської області. Загальна площа наділів становить майже 132 гектари.

  За користування цією землею до бюджетів сільських рад Черкащини  щорічно надходитиме понад 203,5 тис. грн, що на 17,5 тис. грн більше від стартової ціни (186 тис. гривень).

  Під час торгів значно зросла вартість земельної ділянки площею 24,6 га в адмінмежах Хижинської сільської ради Лисянського району Черкаської області, де стартова ціна збільшилася з 8% до 12% від її нормативної грошової оцінки: із 29,7 тис. грн до 44,6 тис. гривень.

  У квітні 2017 року в Черкаській області заплановано реалізувати на земельних торгах права оренди 11 земельних ділянок загальною площею 105,17 гектара. Ці землі розташовані в Жашківському, Городищенському й Звенигородському районах Черкащини.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.