• In English
 • Тарас Кутовий візьме участь у засіданні міжурядової українсько-саудівської комісії
  опубліковано 04 квітня 2017 року о 12:24

  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий візьме участь у п’ятому засіданні міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке проходитиме у Саудівській Аравії з 3-7 квітня 2017 року. Також у складі  української делегації – заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева та Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа. 

  Головною метою візиту є поглиблення торгово-економічного співробітництва, у тому числі реалізації існуючого потенціалу співпраці  у таких галузях, як сільське господарство, інвестиції, енергетика, авіаційно-космічна промисловість, торгівля, освіта, медицина і туризм.

  Серед важливих завдань – нарощування товарообігу між країнами, налагодження прямих контактів між агровиробниками обох країн, залучення інвестицій із Саудівської Аравії у галузь сільського господарства, тваринництва та рибальства України.

  Програмою візиту передбачено, що Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий візьме участь у зустрічах з Міністром довкілля, водопостачання та сільського господарства Королівства Саудівська Аравія А.аль-Фадлі та одним з керівників Публічного інвестиційного фонду, а також з Міністром транспорту Королівства Саудівська Аравія д-ром Сулейманом аль Хамданом.

  Крім того, у рамках пленарного засідання під головуванням Міністра транспорту Королівства Саудівська Аравія та Міністра аграрної політики і продовольства України заплановано підписання Протоколу п’ятого засідання міжурядової комісії.

  Довідково

  Перше спільне засідання комісії проходило з 11 по 14 липня 2004 року у м. Джидда. 20-24 лютого 2006 року у м. Києві проведено друге засідання комісії. 8-9 квітня 2008 року проведено третє спільне засідання комісії. У м. Київ 18-19 жовтня 2011 року відбулося четверте засідання комісії.