• In English
 • У Мінмолодьспорту обрано новий склад Громадської ради
  опубліковано 31 березня 2017 року о 13:18

  30 березня у Міністерстві молоді та спорту України відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

  Заступник Міністра Микола Даневич від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова привітав учасників зборів, подякував представникам Громадської ради минулого скликання за налагодження тісної співпраці з Міністерством у  вирішенні нагальних питань державної політики.

  Заступник Міністра відзначив ініціативу Громадської ради щодо необхідності та актуальності підготовки нормативного акта з питань розвитку меценатства у сфері спорту, підготовлені радою пропозиції та напрацювання сприяли створенню у Міністерстві робочої групи та розробці проекту Закону України "Про меценатство у спорті". Микола Даневич запевнив про готовність відомства і в подальшому розвивати партнерські відносини з новим складом Громадської ради та відкритість у роботі.

  За результатами установчих зборів шляхом рейтингового голосування обрано новий склад Громадської ради у кількості 35 осіб, що оновився більше ніж на 50% - до новообраної Громадської ради увійшло 17 представників громадських організацій, які були представлені в минулому складі та 18 кандидатів  від ГО, які вперше представлені в Громадській раді при Мінмолодьспорту.

  Під час засідання за результатами голосування головою Громадської ради обрано Сергія Тимофєєва – представника Всеукраїнської громадської організації "Українська федерація роликового спорту", першим заступником – Валерія Пильгуна, представника Всеукраїнської незалежної профспілки працівників соціальних установ та громадських об'єднань.

  Також більшістю голосів Сергія Тимофєєва, представника спортивної федерації, обрано представником від Громадської ради до конкурсної комісії з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.