• In English
 • Міжнародний дитячий центр "Артек" та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співробітництво
  опубліковано 29 березня 2017 року о 18:14

  28 березня 2017 року Міжнародний дитячий центр «Артек» та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співробітництво. З цієї нагоди до «Артеку» завітали видатні українські спортсмени, чемпіони та призери олімпійських ігор, а саме - президент НОК України Сергій Бубка, керівники спортивних федерацій України -з фехтування Вадим Гутцайт, з водного поло Олександр Кучеренко, зі стрільби Олег Волков, з легкої атлетики Михайло Медведь.

  Під час урочистої церемонії особливо наголошувалося, що Меморандум про співробітництво спрямований на розвиток дитячого спорту в Україні, популяризацію олімпійських видів спорту серед дітей, залучення більшої кількості дітей до занять фізкультурою та спортом, підвищення рівня здоров’я, фізичного і духовного розвитку дітей.

  Почесні гості Артеку ознайомилися з діяльністю дитячого центру, відвідали культурно-мистецький та інноваційний освітній центри, спортивні та туристичні секції, де проводять своє дозвілля діти.

  Вони також організували для юних артеківців  змагання з фехтування, водного поло, стрільби, легкої атлетики, які тепер будуть проводитися в дитячому центрі систематично в рамках тематичних змін.

  Переможцям змагань були вручені призи від Національного олімпійського комітету України з теплими побажаннями подальших спортивних успіхів.