• In English
 • В Держприкордонслужбі розпочався набір в рамках пілотного проекту "Нове обличчя кордону"
  опубліковано 28 березня 2017 року о 14:47

  28 березня розпочався черговий масштабний набір до реформованих органів і підрозділів Державної прикордонній службі України в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

  Офіційний старт конкурсу відбувся сьогодні в аеропорту «Бориспіль».

  На заході були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович та старший координатор програм Міжнародної організації з міграції в Україні Алесся Скіавон. З пункту пропуску «Краковець» в режимі відеозв’язку також перебували прикордонники Західного регіонального управління та керівництво Львівської облдержадміністрації.

  Зазначимо, що відбір кандидатів здійснюється в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль», на залізничній станції «Київ-пасажирський» та пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.

  Під час запуску проекту в «Борисполі» присутні гості дали йому старт натиснувши символічну кнопку. З цього моменту протягом місяця бажаючі проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах мають змогу подавати анкету для участі у відборі.

  Конкурсний відбір проводиться як серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, так і серед цивільних громадян України. Загалом планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких саме з числа цивільної молоді.

  Партнерами нинішнього етапу проекту виступили Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

  Подані анкети кандидатів оброблятимуться автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Для цього було розроблене і практично протестоване відповідне програмне забезпечення. Крім того, для конкурсного відбору вперше в історії відомства в систему кадрового менеджменту інтегровано підрозділ перевірки особового складу на поліграфі. Відповідні сертифікати на поліграфи у ході заходу Голові Державної прикордонної служби України вручила Посол Сполучених Штатів Америки в Україні.

  В той же час для переможців конкурсу створено належний рівень мотивації служби.

  Зокрема, грошове забезпечення молодшого персоналу на сьогодні складатиме близько 9 тисяч гривень на місяць. Також передбачено подальше кар’єрне зростання, професійна підготовка за міжнародними стандартами та сучасне екіпірування.

  Відмітимо, що впровадження проекту «Нове обличчя кордону» в рамках системного реформування Держприкордонслужби передбачає створення підрозділів нового формату, які забезпечать високий рівень довіри громадськості, викорінення будь-яких проявів корупції і високі стандарти діяльності, що відповідають європейським нормам. Зокрема, реалізація сьогоднішнього етапу стане платформою для подальшого реформування ще 7 підрозділів, персонал яких виконує завдання на кордоні з Польщею та в міжнародних аеропортах.

  Державна прикордонна служба України запрошує громадян активно долучатися до конкурсу. Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

  З детальними умовами можна ознайомитись на сайті Держприкордонслужби за посиланням http://dpsu.gov.ua/ua/newface або в Call-центрах за телефонами (044) 239-85-35 у Києві та (032) 258-50-38 у Львові.