• In English
 • Андрій Рева назвав чотири джерела - чотири складові встановлення соціальної справедливості в Україні
  опубліковано 23 березня 2017 року о 17:15

  Виступаючи на засіданні Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Міністр соціальної політики України Андрій Рева зазначив, що Уряд на початку своєї діяльності в квітні 2016 року, усвідомлюючи складність соціально-економічної ситуації в країні, головним пріоритетом для себе визначив підвищення якості та рівня життя українських громадян.

  „При цьому найбільш актуальним завданням Уряд вважає не пасивне пристосування соціальної політики до обмежених фінансово-матеріальних ресурсів країни, а визначення основних пріоритетів соціальної політики та реформ, які дають змогу впроваджувати в життя принципи соціальної справедливості та забезпечити постійне підвищення добробуту населення”, - сказав Андрій Рева.

  Міністр назвав чотири пріоритети щодо здійснення Урядом соціальної політики в Україні.

  Першим пріоритетом було визначено комплексну реформу системи оплати праці, запровадження європейських стандартів у сфері соціально-трудових відносин.

   «Ця реформа має на меті створити умови для ефективної праці людини, оскільки насамперед доходи від трудової діяльності формують добробут родин. Результатом наших зусиль став прийнятий 6 грудня 2016 року Верховною Радою України Закон № 1774 з інноваційними нововведеннями, які відкрили шлях до позитивних змін у сфері соціально-трудових відносин», - заявив Андрій Рева.

  Другим пріоритетом зазначено реформу системи пенсійного забезпечення. Третім – забезпечення адресності в наданні державної соціальної допомоги.

  Четвертим важливим напрямом роботи над підвищенням соціальних стандартів Міністр назвав децентралізацію системи соціальних послуг та їх розвиток на рівні територіальних громад.

  Урядовець зазначив, що зазначені кроки мають суттєвий вплив на зменшення рівня бідності та є ключовими елементами у встановленні соціальної справедливості в країні.