• In English
 • Суб'єкти декларування можуть використовувати електронні цифрові підписи АЦСК Нацбанку України
  опубліковано 21 березня 2017 року о 17:56

  Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє суб’єктам декларування про можливість використання електронних цифрових підписів виданих акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України (АЦСК Нацбанку).

  Наразі для доступу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за адресою https://portal.nazk.gov.ua передбачено можливість використання ЕЦП, виданих 18-ма акредитованими центрами сертифікації ключів (АЦСК).

  Контактну інформацію зазначених АЦСК розміщено в електронному реєстрі суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з електронним цифровим підписом (ЕЦП), за адресою http://czo.gov.ua/ca-registry.

  Національне агентство рекомендує для входу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб з використанням особистих ключів та відповідних їм посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих акредитованими центрами сертифікації ключів, завчасно отримати послуги електронного цифрового підпису.