• In English
  • Прем'єр-міністр: Уряд розраховує на підтримку позакоаліційними фракціями Парламенту ініційованої ним пенсійної реформи
    опубліковано 21 березня 2017 року о 14:26

    Уряд найближчим часом презентує законопроект про реформування пенсійної системи та розраховує на його підтримку в тому числі тими фракціями Парламенту, які не входять до коаліції, але активно виступають за впровадження ініційованої Головою Уряду пенсійної  реформи. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, спілкуючись із журналістами після презентації нових сервісів ПриватБанку.

    "Ми найближчим часом вийдемо з новим законопроектом нової якісної системи, і ми очікуємо на те, що позакоаліційні фракції теж підтримають цей проект. Бо це наше спільне завдання – Коаліції, фракцій Парламенту – наші економічні досягнення конвертувати у рівень і якість життя людей. Цим ми займаємося і скоро це презентуємо", – повідомив Прем’єр-міністр.

    Він наголосив, що вважає за завдання цього року "підвищити пенсії українським громадянам, змінити пенсійну систему, яка стане справедливою, до 2024 року, за нашими розрахунками, бездефіцитною, яка приведе до збільшення розміру пенсій українським громадянам. Це моє завдання, яке я маю виконати".