• In English
 • Заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан зустрівся з представниками німецького бізнесу
  опубліковано 17 березня 2017 року о 17:45

  17 березня заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан провів зустріч із представниками міжнародного центру з працевлаштуваннякомпанії ILC та керуючим директором Асоціації фермерів Німеччини Петером Георгяном і власниками фермерського господарства Петером та Оленою Ліпп.

  Українську сторону також представляли директор департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Бєляєва та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук.

  Петер Георгян, який вже 28 років очолює Асоціацію фермерів Німеччини, окреслив основні напрями діяльності організації та висловив бажання налагодити співпрацю з українською стороною щодо обмінів молоддю, зокрема, стажування українців у Німеччині.

  Микола Мовчан зауважив, що практика на німецьких підприємствах відкриватиме перед молодими українцями нові перспективи, сприятиме отриманню досвіду, удосконаленню мови та знайомству з німецькою культурою та традиціями.

  Заступник Міністра наголосив, що європейська інтеграція є одним із основних пріоритетних питань зовнішньої та внутрішньої політики України, тому ініційована німецькою стороною співпраця є важливою та актуальною.

  Ірина Бєляєва також звернула увагу на важливість подібних програм для української молоді та запропонувала представникам німецького бізнесу поділитися досвідом щодо створення місць для стажувань молоді з українськими компаніями.

  Під час зустрічі йшлося про консолідацію зусиль держави, громадського сектору та бізнесу, в тому числі про позитивні результати реалізації в Україні Пакту заради молоді - 2020.

  Представники Міністерства наголосили на важливості створення умов для розвитку молоді в Україні та акцентували на зацікавленості у тому, щоб українська молодь, здобувши за кордоном нові знання та досвід, поверталась на батьківщину та розвивала українську державу.