• In English
 • Земля для учасників АТО: в Одеській області бійці отримують більше 3760 гектарів землі
  опубліковано 14 березня 2017 року о 15:21

  На Одещині виявили бажання отримати землю 3958 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру в Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону.

  На сьогодні учасникам АТО надано 2623 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 3760,60 га, з них для ведення особистого селянського господарства 1890 дозволів на землі загальною площею 3679,26 га, та для ведення садівництва 733 дозволи на наділи загальною площею 81,34 гектара.

  Безпосередньо у власність учасники антитерористичної операції вже отримали 423 земельні ділянки. Їх загальна площа складає 551,15 гектара. З них 281 ділянка загальною площею 536,97 га надана для ведення особистого селянського господарства та 142 наділи загальною площею 14,18 га  відведені для зайняття садівництвом.

  Для забезпечення потреб військовослужбовців  Головним  управлінням Держгеокадастру у Одеській області постійно проводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх у власність учасникам АТО.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.