• In English
 • Ольга Крентовська: Наукові дослідження повинні бути актуальними та корисними у практичній роботі
  опубліковано 13 березня 2017 року о 10:50

  10 березня 2017 року відбулося засідання Науково-експертної ради Міністерства соціальної політики України під головуванням першого заступника Міністра Ольги Крентовської.

  У засіданні взяли участь Віце-президент Національної академії наук України, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій  Геєць та директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Національної академії наук України Елла Лібанова.

  Під час засідання вони висловили думку про необхідність більш тісного співробітництва між науковцями та фахівцями, які займаються практичною діяльністю, а також наголосили на необхідності спрямування результатів наукових досліджень на впровадження реформ в Україні.

  Ольга Крентовська також зазначила про важливість спільної роботи між працівниками Міністерства та науково-дослідних установ безпосередньо під час формування річних тематичних планів наукових досліджень.

  «Потрібно пам’ятати, що наукові дослідження повинні бути актуальними до тих викликів, які сьогодні стоять перед нами, а результати їх втілені в практичну роботу», – заявила Ольга Крентовська.

  Представники наукових установ представили звіти про виконання науково-дослідних та науково-технічних розробок, виконаних на замовлення Мінсоцполітики за рахунок бюджетних асигнувань у 2016 році.

  Водночас на засіданні було затверджено проект Плану роботи Науково-експертної ради Мінсоцполітики на 2017 рік та обговорені напрями наукових досліджень на середньострокову перспективу (2018-2020 роки).