• In English
 • Прем'єр-міністр: Уряд завершує роботу над законопроектом щодо створення служби фінансових розслідувань
  опубліковано 10 березня 2017 року о 13:15

  Уряд завершує роботу над законопроектом щодо служби фінансових розслідувань, що дозволить створити в Україні "інтелектуальну та толерантну" єдину службу фінансових розслідувань. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у п'ятницю.

  "Ми завершуємо роботу над законопроектом щодо служби фінансових розслідувань", - заявив Прем'єр-міністр.

  Нова структура буде створена подібно до Національної поліції України - перезавантажена в цілому.

  Уряд хоче скасувати такі служби, як податкова міліція, відповідні підрозділи Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, що займаються економічними питаннями, зазначив він.

  "Ліквідація цих трьох служб і утворення натомість однієї сучасної, ефективної служби, яка буде працювати не нахабством, а інтелектом для того, щоб забезпечити інтереси держави і не створювати зайвих проблем для українського бізнесу", - наголосив Прем'єр-міністр.

  Бізнес підтримує позицію щодо створення єдиного органу фінансових розслідувань, зазначив він.

  Уряд на сьогодні працює над пошуком "правильних формулювань". Він також готовий до повної взаємодії та співпраці із народними депутатами для об'єднання бачень, зазначив Прем'єр-міністр.

  "Завдання тільки єдинеаби ці три [служби] ліквідувати і створити нормальну європейську, інтелектуальну, толерантну службу фінансових розслідувань", - наголосив Володимир Гройсман.