• In English
 • За надані землевпорядниками Львівщини адмінпослуги до держбюджету надійшло 455 тисяч гривень
  опубліковано 09 березня 2017 року о 15:42

  З початку 2017 року працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали громадянам та юридичним особам більше 32,4 тисяч адмінпослуг. На безоплатній основі громадяни отримали 27,4 тисяч послуг. Ще п’ять тисяч послуг фахівці землевпорядної служби Львівщини надали на платній основі, за які нарахована плата у сумі 455,7 тисяч гривень. Ці кошти спрямовано до загального фонду державного бюджету.

  Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру Львівської області опрацювали 4,2 тисячі таких запитів, що становить 84% від загальної кількості платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (8546), та про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (8478). Також безоплатно надано 3061 довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.