• In English
 • ОПЗ розпочав виробництво товарного карбаміду і аміаку
  опубліковано 06 березня 2017 року о 15:04

  6 березня на Одеському припортовому заводі розпочалося виробництво товарного карбаміду і аміаку. Підприємство успішно завершило всі необхідні підготовчі цикли після нещодавнього простою і переходить до виробництва кінцевої продукції.

  На сьогодні на Одеському припортовому заводі працюють три з чотирьох основних цехів. Очікується, що за результатом роботи у березні-квітні 2017 ОПЗ вийде у прибуток. Як розповів в.о. директора ОПЗ Сергій Назаренко, запуску підприємства передувала колосальна робота як самих його працівників, так і Уряду, Одеської ОДА і Фонду держмайна України.

  «Йшлося про передачу в управління, оренду, або розробку іншої схеми, яка сприятиме запуску заводу. По оренді й управлінню було багато бажаючих, приїжджали за завод і в ФДМУ, але результату не було. Київська компанія ЕРУ Трейдинг вийшла з ініціативою роботи по давальницькій схемі і конкретною пропозицією. 28 лютого за підсумками збору заявок на Кабміні був заслуханий Фонд держмайна, і ухвалена робота по давальницький схемі», - розповів Сергій Назаренко в інтерв’ю одеським ЗМІ.

  Нагадаємо, відновлення роботи ОПЗ почалося у перших числах березня. http://www.spfu.gov.ua/ua/news/Odeskij-priportovij-zavod-vidnoviv-robotu-2550.html.

  Цьому передував збір заявок від потенційних партнерів та інвесторів щодо пропозицій по відновленню роботи заводу. За місяць, протягом якого Фонд державного майна України збирав замовлення, надійшло 15 пропозицій, з яких 1 пропозиція стосувалась постачання газу, 9 – роботи за давальницькою сировиною, 5 - оренди підприємства. Найкращою була визнана пропозиція ERU Group по роботі з давальницькою сировиною.

  Угода носить рамковий характер і буде переглядатися щомісячно. Фонд держмайна зацікавлений у стабільній і ефективній роботі Одеського припортового заводу, тому готовий розглядати пропозиції від інших компаній. Якщо якась компанія в процесі переговорів запропонує більш вигідні умови співпраці, ОПЗ укладе контракти з нею.