• In English
 • Колегія Мінсоцполітики: Системні реформи розпочаті у 2016 році дозволять отримати ресурс для підвищення соціальних стандартів у 2017
  опубліковано 02 березня 2017 року о 19:42

  Системні реформи розпочаті у 2016 році дозволять отримати ресурс для підвищення соціальних стандартів у 2017. Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева 2 березня 2017 року під час засідання колегії Міністерства за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

  У роботі колегії також взяли участь Віце-прем’єр - міністр Павло Розенко, голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Людмила Денисова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Елла Лібанова, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, перший заступник голови асоціації роботодавців Олексій Мірошниченко, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич; Урядовий Уповноважений з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, соціальні партнери, заступники голів обласних та Київської міської державних адміністрацій; керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій; керівники органів соціального захисту населення виконавчих органів міст, що є обласними центрами; керівники регіональних служб у справах дітей.

  Основними темами обговорення стали системні реформи впроваджені Міністерством у 2016 році, також було окреслено основні напрямки реформування соціальної галузі на поточний рік.

  Прем’єр-міністр високо оцінив проведену Міністерством роботу та наявний потенціал до проведення позитивних змін. «Міністерство соціальної політики в Уряді є таким, що здатне генерувати зміни, проводити реформи та якісно і системно виконувати завдання», – заявив Володимир Гройсман і наголосив, що головним завданням на сьогодні є подолання бідності та підвищення рівня життя українських громадян завдяки економічному зростанню.

  Міністр соціальної політики детально розповів присутнім про існуючий стан речей в соціальній сфері та про рішення прийняті Міністерством у 2016 році. Надаємо інформаційні матеріали до виступу Міністра соціальної політики Андрія Реви.