• In English
 • У Казначействі обговорили питання залучення коштів бюджету м. Києва для підготовки та проведення "Євробачення 2017"
  опубліковано 24 лютого 2017 року о 12:22

  24 лютого 2017 року під керівництвом Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз була проведена нарада щодо опрацювання питання залучення коштів бюджету м. Києва для підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення».

  До обговорення та пошуку механізмів використання коштів субвенції місцевого бюджету для забезпечення заходів з проведення «Євробачення 2017» долучилися Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, т.в.о. Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Ганна Бичок, представники цих установ, Казначейства та Міністерства фінансів України.

  Спеціально для проведення пісенного конкурсу Київською міською радою була виділена субвенція Державному комітету телебачення і радіомовлення України у розмірі 165 млн. гривень. Зважаючи на значимість заходу та особливості міжбюджетних перерахувань, ефективне використання виділених коштів перебуває у центрі уваги не лише організаторів, а й усієї спільноти.

  За менш ніж трьохмісячний термін до початку проведення 62-го щорічного заходу Загальноєвропейського значення питання якісної підготовки та організації конкурсу на високому рівні набуває все більшої актуальності. Головне навантаження – на столицю України - м. Київ, яке буде приймати учасників із 43-х країн Європи та їх вболівальників.