• In English
 • Іноземні радники ознайомилися зі структурою та діяльністю Національної гвардії України
  опубліковано 23 лютого 2017 року о 15:03

  До складу делегації увійшли представники Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади, Німеччини та Литовської Республіки

  Гості відвідали військову частину 3027 Національної гвардії України. Члени делегації оглянули зразки сучасної техніки: бойової (українського виробництва) і для логістичного забезпечення, місця розташування особового складу, медпункт, розплідник службових собак.  

  Перший заступник командувача НГУ – начальник штабу генерал-лейтенант Олександр Кривенко презентував гостям стратегію реформування Національної гвардії, труднощі, що виникають, та результати вже проведеної роботи.

  «Нами чітко визначені стратегічні цілі та вектор руху. Упевнений, що цей нелегкий шлях ми подолаємо успішно. Втілення в життя цих амбітних цілей нам під силу, але ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся досвідом, яким володієте», – звернувся до гостей Олександр Кривенко.

  На вогневому рубежі  делегатам продемонстрували навики практичної стрільби зі стрілецької зброї, гранатометів і бронеавтомобілів різних модифікацій зі штатним озброєнням.