• In English
 • Тероргани Держпродспоживслужби мають все необхідне для здійснення реєстрації сільськогосподарської техніки
  опубліковано 22 лютого 2017 року о 17:35

  Станом на сьогодні всі територіальні органи Держпродспоживслужби мають усе необхідне для здійснення реєстрації сільськогосподарської техніки. На цьому наголосив начальник управління економічної діяльності Михайло Лемак під час підсумкової колегії Держпродспоживслужби.

  «Реєстрацію сільськогосподарської техніки офіційно та фактично територіальні органи Держпродспоживслужби розпочали 7 лютого 2017 року. Окремі області розпочали реєстрацію на 1-2 дні пізніше, що пов’язано із термінами доставки бланків та номерів», - підкреслив Михайло Лемак.

  Він додав, що до штату територіальних органів Держпродспоживслужби прийняті спеціалісти, на яких покладено виконання функцій з державної реєстрації сільськогосподарської техніки. А на сайті Держпродспоживслужби розміщені контактні дані спеціалістів у територіальних органах, які здійснюють реєстрацію сільгосптехніки. Усім цим спеціалістам наданий доступ до реєстру.

  Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1051 на  Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено повноваження нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення.