• In English
 • Міністр культури поспілкувався з інтернами Програми стажування у Верховній Раді України та інших органах влади
  опубліковано 16 лютого 2017 року о 19:11

  Міністр культури України Євген Нищук  взяв участь у заході, організованому   учасниками  Асоціації випускників Програми стажування у Верховній Раді України та  інших органах влади – ГО «Ліга інтернів», присвяченому третій  річниці Революції Гідності.

  Під час спілкування Євгена Нищука з інтернами піднімалися  нагальні питання  змін та розвитку  культурної галузі  країни, серед них – утворення  Українського культурного фонду, проблематика фінансування вітчизняного кінематографу, а також  проектів, направлених на підтримку  молодих українських митців.

  Міністр культури  відзначив важливість проведення подібних зустрічей та неформальних спілкувань із молоддю, що надає можливість відчувати зміни та потреби сучасного суспільства.

  «Мені як  державному,  політичному та творчому діячу надзвичайно важливо підтримувати  постійний зв'язок  з молодим поколінням. В цьому спілкуванні народжуються  нові думки, нове бачення, зовсім інші шляхи вирішення  проблем. Сьогодні  я не тільки поділився своїм досвідом, але й отримав потужний  імпульс до дій та змін», - сказав Євген Нищук. 

  Під час зустрічі  також згадували події Революції Гідності, ділились спогадами та враженнями, які  послугували змінам не тільки в країні, а й в самовираженні  та самоідентифікації  українського народу.