• In English
 • Рятувальники взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
  опубліковано 15 лютого 2017 року о 18:16

  Щороку, 15 лютого, у річницю виведення Радянських військ з Афганістану, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. У цей день громадяни віддають шану відвазі, мужності та патріотизму співвітчизників, які свого часу виконували військовий обов’язок на території Республіки Афганістан.

  Сьогодні по всій країні проходять урочисті заходи за участю ветеранів, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування. Долучились до урочистостей також і представники територіальних підрозділів ДСНС України.

  Так, у Полтаві, біля пам’ятника “Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані” відбувся мітинг-реквієм. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв та поклали квіти до пам’ятника. Також мітинг-реквієм відбувся у Миколаєві, де учасники за традицією пройшли пам’ятною ходою центральною вулицею міста до пам’ятника “Воїнам-інтернаціоналістам” та у Рівному біля пам’ятного знаку “Загиблим у локальних війнах”.

  Традиційно у цей день рятувальники Хмельниччини спільно із місцевою владою та громадою зібралися біля пам’ятника “Воїнам-афганцям”. Далі урочистості продовжилися у приміщенні Зали засідань Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. Також з нагоди події 9 рятувальників-інтернаціоналістів отримали відзнаки за добру службу. Вшанували відомчими грамотами й ветеранів-афганців Кіровоградщини під час урочистих зборів в Управлінні ДСНС в області. Слова подяки від особового складу Криворізького міського управління також почули і ветерани Дніпропетровщини.

  Пам'ятні заходи відбулися цього дня також у Закарпатській, Чернівецькій, Запорізькій, Тернопільській областях та у профільних вищих навчальних закладах ДСНС України.