• In English
 • Тарас Кутовий: Мінагрополітики буде стимулювати збільшення посівів під сою
  опубліковано 15 лютого 2017 року о 12:54

  Міністерство аграрної політики та продовольства України буде стимулювати збільшення посівів під сою та запроваджувати сучасні технології. Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час відкриття конференції «Соя та продукти її переробки» в рамках 7-ї Міжнародної виставки «Зернові технології 2017», що проходить в «КиївЕкспоПлаза».

  «Фактично, за 10 років виробництво сої зросло у 20 разів, при цьому за минулий рік соя стала нашим рекордсменом по збору врожаю - це більше 4 мільйонів тонн. Мінагрополітики буде збільшувати масштаб посівних територій для вирощування сої», - відзначив Міністр.

  Під час конференції також було зазначено, що впровадження новітніх технологій в органічному виробництві сої вивело галузь на новий рівень. Співробітництво Мінагрополітики з провідними соєвиробниками дозволить Україні вийти на нові ринки експорту соєвої продукції.

  Конференція проводиться за підтримки Мінагрополітики, асоціації «Українська асоціація виробників і переробників сої», Інформаційного агентства «АПК-Інформ» та міжнародної асоціації «Дунайська соя».