• In English
 • Запорізькі землевпорядники надали населенню майже чотири тисячі адміністративних послуг
  опубліковано 14 лютого 2017 року о 11:36

  З початку 2017 року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 3 920 адмінпослуг. З них 2 710 або 70% від загальної кількості – безоплатно, інші 1 210 адмінпослуг (30%) надані на платній основі.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядниками Запоріжжя перераховано до бюджетів 99,33 тис. гривень. Найбільші надходження – 94,06 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 1 179 таких документів.

  Також близько 3,54 тис грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За цією послугою звернулось 17 осіб. Решту суми отримано за інші види адміністративних послуг.

  Серед безоплатних адміністративних послуг, наданих фахівцями землевпорядної служби Запорізької області, найбільша кількість запитів стосувалася видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (1 044). Рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності отримали 370 осіб.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.