• In English
 • Глави урядів України та Молдови домовилися про нове засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва
  опубліковано 13 лютого 2017 року о 13:20

  Прем’єр-міністри України і Молдови Володимир Гройсман та Павло Філіп під час переговорів у понеділок домовилися про нове засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва протягом цього року.

  Перспективи поглиблення взаємодії в торговельно-економічній сфері стали одним з головних питань переговорів глав урядів країн.

  Володимир Гройсман подякував Уряду Молдови за рішення не продовжувати на 2017 рік обмежувальні заходи на українську м'ясо-молочну продукцію, що були запроваджені у травні 2016 року.

  "Переконаний, що це посилить наші спільні позиції. Просив би розглядати Україну в економічному плані як стратегічного партнера. Ми готові до максимального розширення співробітництва, яке має бути вигідне для обох держав", - зазначив Володимир Гройсман.

  Прем’єр-міністри України та Молдови привітали поступове відновлення позитивної динаміки у двосторонній торгівлі.

  Сторони також обговорили діяльність Міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.