• In English
 • Роман Насіров: Протидія розкраданню коштів з державного бюджету - пріоритетний напрям роботи ДФС в цьому році
  опубліковано 10 лютого 2017 року о 18:28

  На виконання доручень Прем’єр-міністра України Департамент боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДФС провадить системну роботу щодо протидії розкраданню коштів з державного бюджету.

  Департаментом та його регіональними підрозділами здійснюється аналіз фінансово-господарської діяльності відповідних служб та підприємств.  

  Так, зокрема, за підсумками перевірок у минулому році Державного агентства автомобільних доріг України порушено 6 кримінальних справ, щодо дій посадових осіб Кіровоградського, Миколаївського, Сумського, Чернігівського та Херсонського облавтодорів. Кримінальні справи порушено за статтею 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем – про це повідомив Голова ДФС Роман Насіров.

  Також порушено 3 кримінальні справи за статтею 212 КК України (ухилення від сплати податків) стосовно дій посадових осіб ДП «Хмельницький облавтодор», «Волинський облавтодор» та ПАТ «Трест Дніпродорбуд».

  Загальна сума збитків – понад 133 млн гривень та донараховано до сплати 11,4 млн гривень. Типові порушення посадових осіб – це залучення до виконання державних замовлень підприємств з ознаками «фіктивності», значне завищення вартості будівництва, матеріалів, ремонту та обслуговування доріг і оформлення безтоварних операцій з придбання товарів або послуг.