• In English
 • Роман Насіров: Завдяки заходам з детінізації значно зросли надходження до зведеного бюджету від платників західного регіону
  опубліковано 10 лютого 2017 року о 17:30

  Протягом 2016 року збір платежів до зведеного бюджету в західному регіоні значно перевищує минулорічні показники. Про це розповів Голова ДФС Роман Насіров під час наради з керівниками Головних управлінь та митниць Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, яка відбулася сьогодні, 10 лютого в Івано-Франківську.

  Під час наради обговорювалися результати роботи органів ДФС протягом 2016 року, зокрема, західного регіону, та плани на поточний рік.

  «Завдяки новим пріоритетам у роботі, заходам з детінізації економіки та співпраці з платниками податків нам вдалося забезпечити у повному обсязі збір до зведеного бюджету. Практично всіма головними управліннями західного регіону значно збільшено збір надходжень порівняно з минулим роком. При цьому суттєво збільшилися надходження до місцевих бюджетів, що дає можливість органам самоврядування використати отримані кошти на потреби своїх регіональних громад», – зазначив Роман Насіров.

  За його словами, найбільший приріст зборів до зведеного бюджету в порівнянні з 2015 роком зафіксовано у Чернівецькій області (+33,3%), Хмельницькій (+28,8%) та Івано-Франківській (+28,8%) областях.

  В тому числі, значно збільшені збори податкових платежів до загального фонду держбюджету у Волинській (+39,6%), Львівській (+37,3%) та Рівненській (+28,4%) областях.

  По зростанню митних платежів порівняно з 2015 роком серед лідерів є Чернівецька (+51,7%), Тернопільська (+36,2%) та Закарпатська (+33,4%) митниці.