• In English
 • Рятувальники Донеччини, які під час обстрілів надавали допомогу жителям Авдіївки, отримали державні нагороди
  опубліковано 08 лютого 2017 року о 21:50

  8 лютого п'ятеро рятувальників Донеччини отримали державні нагороди за особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Саме ці рятувальники в період з 30 січня по 5 лютого, під час обстрілів, не зважаючи на загрозу для власного життя та здоров'я надавали допомогу жителям Авдіївки.

  Так, орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня отримали: полковник служби цивільного захисту Андрій Даник та полковник служби цивільного захисту Олексій Мігрін. За високопрофесійне виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня майор служби цивільного захисту Анатолій Краснопьоров.

  Також Президент України вручив медаль “За врятоване життя” фельдшеру амбулаторно-поліклінічного відділення медико-санітарної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області Володимиру Дандику та сестрі медичній відділення денного стаціонару медико-санітарної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області Лесі Книшук.

  Голова ДСНС України Микола Чечоткін, вітаючи донецьких рятувальників, зазначив: “Вже не вперше особовий склад Служби отримує державні нагороди. І це є підтвердженням того, що рятувальники ДСНС сумлінно та професійно виконують свої обов’язки. Адже вони завжди готові прийти на допомогу кожному, хто цього потребує”