• In English
  • Микола Даневич звернувся до громадськості підтримати акцію Мінмолодьспорту "Здай кров - спаси життя"
    опубліковано 07 лютого 2017 року о 16:34

    7 лютого на черговому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту заступник Міністра Микола Даневич звернувся до представників громадськості підтримати ініціативу Міністерства – разом із працівниками відомства взяти участь в акції "Здай кров – спаси життя".

    Заступник Міністра зазначив, що в період загострення ситуації на сході країни та активізації військових дій у місті Авдіївка зростає потреба не тільки у військовому та матеріальному забезпеченні, а в першу чергу в медичній допомозі та поповненні резервів донорської крові. Микола Даневич повідомив, що працівниками Київського міського центру крові буде організовано донорський день в приміщенні адмінбудівлі Міністерства 3 березня поточного року. Голова Ініціативної групи Сергій Тимофєєв та члени групи висловили готовність підтримати пропозицію Міністерства та поширити інформацію про акцію серед інститутів громадянського суспільства молодіжного, спортивного та національно-патріотичного напрямів та популяризації теми донорства в засобах масової інформації.

    Також на засіданні члени ініціативної групи обговорили питання  щодо розміщення на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту необхідної інформації для кандидатів до складу нової Громадської ради.