• In English
 • В'ячеслав Кириленко відвідав відкрите тренування національної хокейної збірної
  опубліковано 06 лютого 2017 року о 16:56

  Сьогодні, 6 лютого, на льодовій арені «Термінал» у Броварах національна хокейна збірна провела відкрите тренування в рамках підготовки до Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. Поспілкуватися із спортсменами та подивитися, як проходить навчально-тренувальний збір, завітали Віце-прем’єр-міністр України, голова Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату світу з хокею-2017  В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова оргкомітету при Федерації хокею України Георгій Зубко, представники ЗМІ та вболівальники.

  У розмові з хокеїстами та тренерами національної збірної В’ячеслав Кириленко зазначив, що підготовка до Чемпіонату світу з хокею-2017 йде у плановому режимі, всі регламетні та  організаційні питання, які потрібно вирішити до початку Чемпіонату,  будуть виконані.

   «Впевнений, що трибуни Палацу спорту будуть заповнені вщерть, коли гратиме Україна. Крім цього, будуть створені фан-зони у Києві та інших містах. Також матчі транслюватимуться у прямому ефірі на Суспільному телебаченні. Хочу вас запевнити, що у квітні вся країна буде дивитися і вболівати за нашу рідну хокейну збірну», - сказав В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Уряд виділив 45 млн гривень на ремонт Палацу спорту, де проходитимуть змагання.  Також В’ячеслав Кириленко повідомив, що матчі Чемпіонату світу відвідає щонайменше 50 тисяч вболівальників.

  Віце-прем’єр-міністр побажав хокеїстам доброго здоров’я та перемог  у міжнародному турнірі Euro Ice Hockey Challenge, який цього тижня стартує у Польщі. Він також зазначив, що наша хокейна збірна має гідно представити Україну на Чемпіонаті світу з хокею-2017. 

  «Для нас є важливим, щоб хлопці відчували підтримку всього українського народу і показали добрий результат. Україні зараз дуже потрібні позитивні емоції, в тому числі і від спорту», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

  Нагадаємо, Чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА проходитиме в Київському Палаці спорту  з 22 по 28 квітня 2017 року. Окрім України, за перемогу в Чемпіонаті змагатимуться національні збірні Польщі, Угорщини, Австрії, Казахстану та Південної Кореї. Дві команди-переможниці потраплять до світової хокейної еліти.