• In English
 • У Києві розпочався тренінг для хімічних підрозділів ДСНС
  опубліковано 06 лютого 2017 року о 14:27

  6 лютого у Києві на території державної пожежно-рятувальної частини № 25 розпочався спільний тренінг для хімічних підрозділів ДСНС України.  Тренувальний курс організований Агентством зі зменшення загроз Міністерства оборони США в рамках виконання Проекту міжнародної технічної допомоги «Тренінги з запобігання розповсюдження РХБЯ-2 та технічна допомога».

  “Відпрацювання навичок з ліквідації наслідків радіаційних та хімічних аварій, отримання досвіду роботи з сучасним обладнанням з хімічної безпеки дозволить українським рятувальникам здобути знання і реалізовувати їх під час підготовки підрозділів радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України, попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій РХБЯ характеру”, - зазначив під час відкриття тренінгу заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький.

  Тренінг триватиме з 6 по 17 лютого. До участі у навчанні залучено 32 працівників ДСНС. У програмі тренувального курсу заплановані теоретична та практична частини. Міжнародні фахівці поділяться досвідом планування, організації та ефективного реагування на аварії, пов’язані із небезпечними отруйними речовинами, а також ознайомлять українських колег із принципами масової деконтамінації (знезараження території). Закріпити теоретичні знання представники хімічних підрозділів ДСНС зможуть під час практичного заняття — імітації витоку небезпечної речовини.

  Після завершення навчань фахівці ДСНС отримають сертифікати міжнародного зразка.

  Довідково

  Впродовж 2016 року американські партнери вже проводили тренінги з радіаційного, хімічного, та біологічного захисту для представників ДСНС.

  Зокрема, у травні тренувальний курс пройшли 20 фахівців ДСНС, а у вересні — 35 фахівців.