• In English
 • МІП: Долучайтеся до обговорення за хештегом #FreeSushchenko
  опубліковано 06 лютого 2017 року о 09:29

  Сьогодні, 6 лютого, під час показу фільму UA|TV «В’язні Кремля» запрошуємо долучитися до онлайн-обговорення у Twitter. Для цього пишіть свої думки та запитання, використовуючи хештег #FreeSushchenko. Окрім цього, Міністерство інформаційної політики України вестиме текстову трансляцію заходу зі своєї Twitter-сторінки. Просимо слідкувати та поширювати.

  «Ми розуміємо, що нині побудова діалогу з громадянами переходить у

  площину соціальних мереж, тому просимо всіх небайдужих долучатися до

  нашого обговорення. Сподіваємося, разом ми зможемо вивести хештег #FreeSushchenko у тренд і привернути увагу до проблеми свободи наших громадян», – закликає прес-служба МІП.

  Нагадаємо, що Міністерство інформаційної політики України разом із інформаційним агентством «Укрінформ» та Міністерством закордонних справ України презентує стрічку, присвячену українському журналісту Роману Сущенку, якого незаконно заарештували в Російській Федерації. У якості гостей запрошені представники посольств і міжнародних організацій. Цей захід організатори проводять, аби винести проблему незаконного ув’язнення українців на міжнародний рівень і спонукати світову спільноту до діалогу.