• In English
 • Учасники відбору для участі у міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених" в Одесі продемонстрували незламну волю до перемоги
  опубліковано 04 лютого 2017 року о 16:51

  Близько півсотні військовослужбовців та ветеранів війни, які отримали поранення на сході країни, взяли участь у третьому етапі спортивного тестування кандидатів до національної збірної України для участі в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games), що відбудуться в м. Торонто (Канада) 21-30 вересня цього року.

  Відбір спортсменів проводився на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України. Кандидати змагалися у шести дисциплінах: атлетика, пауерліфтинг, стрільба з луку, велоспорт на шосе, веслування на тренажері та плавання.

  Як відзначив заступник начальника 9-го спортивного клубу Артем Поляков, головним мотивом більшості учасників долучитися до проекту стало бажання довести суспільству, що й після поранення можна активно займатись улюбленими видами спорту та досягати високих результатів.

  Під час урочистого відкриття змагань від імені усіх військовослужбовців регіону начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк висловив слова підтримки та поваги щодо відважних учасників та побажав їм вибороти місце у національній збірній та захистити гідність Батьківщини на «Іграх Нескорених» в Канаді.

  Загалом, в Одесі пройшли тестування військові з Одеської, Харківської, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Криворізької та Кіровоградської областей. При цьому організатори змагань відзначили, що, враховуючи велику кількість охочих, наприкінці місяця буде проведено додатковий етап відбору в столиці України.