• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  опубліковано 04 лютого 2017 року о 14:18

        За минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 17,1 тисяча осіб та 3,1 тисяча транспортних засобів:

       «Майорське» – 4045 осіб та 705 транспортних засобів;

       «Мар’їнка» – 3930 осіб та 870 транспортних засобів;

       «Новотроїцьке» – 3655 осіб та 955 транспортних засобів;

       «Гнутове» –  2080 осіб та 570 транспортних засобів;

       «Станиця Луганська» – 3405 осіб.

       Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

       «Майорське» – 70/70; «Мар’їнка» – 100/100; «Новотроїцьке» – 20/25; «Гнутове» – 50/30.

       Нещодавно в КПВВ «Майорське» було оформлено 4 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від благодійної організації «Людина в біді». Благодійна організація направляла жителям неконтрольованої території гігієнічні набори загальною вагою майже 26 тонн. Однак учора вдень  незаконні збройні формування повернули вантажівки з гуманітарним вантажем без пояснення причини не пропуску.

       Також, учора в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонним нарядом Донецького загону в ході реалізації оперативної інформації виявлені ознаки підробки двох паспортних документів у громадян України, які прямували з непідконтрольної території. Затриманих порушників передано співробітникам Національної поліції.

       Минулої доби співробітники Краматорського загону виявили автомобіль, який перевозив товари з порушеннями. Транспортним засобом громадянин України намагався через КПВВ «Майорське» незаконно перевезти автомобільні запчастини та товари народного споживання. Громадянина разом з автівкою та вантажем передано представникам фіскальної служби та зведеним мобільним групам для прийняття правового рішення.

      Крім того, в КПВВ «Майорське» прикордонники цього ж загону зафіксували два випадки, коли наші співвітчизники намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції українці отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого правопорушників передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.