• In English
 • Володимир Кістіон озвучив першочергові кроки для вирішення проблеми Львівського полігону ТПВ у с. Грибовичі
  опубліковано 02 лютого 2017 року о 21:19

  Сьогодні, 2 лютого, в рамках робочої поїздки до Львівської області Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовичі. Для вирішення проблем, які склалися на полігоні, була проведена робоча нарада. У ній взяли участь голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, Львівській міський голова Андрій Садовий, представники місцевої влади, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, місцевих громад.

  За результатами наради було визначено орієнтовний початковий план для вирішення нагальних питань Грибовицького полігону.

  «Минулого тижня Львівщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. На виконання його дорученням я сьогодні побував на самому полігоні, ознайомився з фактичним станом справ, а також провів нараду для визначення першочергових дій, необхідних для вирішення проблеми», - заявив Володимир Кістіон.

  Зокрема, за його словами, було визначено три кроки, якими необхідно зайнятися в першу чергу.

  «Необхідно вирішити питання роботи з фільтратом, підсилення дамби, яка огороджує фільтрат, а також питання технічного рішення укріплення схилу, який обвалився у зв’язку з подіями, що відбувалися раніше», - зазначив Володимир Кістіон.

  Він також зауважив, що для вирішення проблеми фільтрату має бути відновлена робота станції.

  «У рамках роботи з фільтратом для відновлення роботи станції, яка облаштована на даному об’єкті, потрібно тиждень-півтора, і Львівська міська рада забезпечить її роботу», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  За його словами, найближчим часом має бути опрацьована проектна документація для підсилення дамби.

  Віце-прем’єр-міністр зазначив, що вирішення проблеми полігону – це задача міської влади, проте Уряд готовий надати посильну допомогу.

  «Це повноваження і завдання Львівської міської влади, але Уряд і обласна державна адміністрація готові допомагати», - наголосив Володимир Кістіон і закликав всіх до порозуміння і взаємної відповідальності.