• In English
 • Тривають семінари з поглибленого навчання аудиторів НАССР та вивчення оцінки ризиків і категоризації ризиків підприємств
  опубліковано 02 лютого 2017 року о 19:00

  У січні 2017 року для українських фахівців Держпродспоживслужби започатковано дві серії семінарів, спрямованих на поглиблене навчання аудиторів НАССР та навчання з оцінки ризиків і категоризації ризиків підприємств, які організовані Проектом «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

  Так, семінар з поглибленого навчання аудиторів НАССР з подальшим тестуванням на отримання кваліфікації провідного аудитора проводитиметься для спеціалістів Держпродспоживслужби, які успішно пройшли тестування за результатами 1,5-річного попереднього навчання і показали найкращі результати - орієнтовано 60 осіб.

  У семінарах з цієї тематики буде задіяно чотири навчальні центри у Києві, Харкові, Львові, Одесі. Навчання на спеціалістів проводитимуться у п’ять етапів: перші два – теоретичні, наступні – із виїздом на підприємства для участі в аудиті.

  Ще одна серія семінарів присвячена навчанню з оцінки ризиків та категоризації ризиків комерційних підприємств і проводитиметься для спеціалістів Держпродспоживслужби, які здійснюють державний контроль, нагляд та іншу діяльність у сфері проведення санітарних та фітосанітарних заходів.

  Навчання проходить у м. Києві і у ньому візьмуть участь приблизно по 5 осіб з кожної області.