• In English
 • Легкоатлетки, які за рішенням МОК стали бронзовими призерками Олімпіади у Лондоні-2012 в естафеті 4x400, отримають призові
  опубліковано 02 лютого 2017 року о 14:57

  Міністерство молоді та спорту України вітає наших легкоатлеток - Аліну Логвиненко, Ольгу Земляк, Ганну Ярощук та Наталю Пигиду - із здобуттям заслужених бронзових нагород літніх Олімпійських ігор у Лондоні -2012 і підтримує відповідне рішення МОК.

  На сьогодні Міністерство працює над тим, що наші спортсменки отримали відповідні призові від держави Україна. Вважаємо, що це буде справедливо і порядно. Адже наші спортсменки, на відміну від збірної Росії, вибороли ці нагороди в ім’я України у чесній та чистій боротьбі.

  У результаті проведеної роботи, Міністерство молоді та спорту досягло чіткої домовленості з Міністерством фінансів про те, що спортсменкам будуть виплачені премії, які передбачені діючою постановою КМУ №91 «Про встановлення винагород спортсменам України - чемпіонам, призерам Олімпійських ігор та їх тренерам». Таким чином, бронзові призерки Олімпіади отримають по 55 тис. доларів США за курсом НБУ на момент виплати.

  Також досягнуто домовленості з Адміністрацією Президента України про необхідність призначення спортсменкам стипендій Глави Держави. Як бронзові призерки Олімпіади, наші спортсменки можуть розраховувати на отримання щомісячної стипендії Президента України у розмірі 10 тис. грн.

  Відповідні преміальні та стипендії Президента також мають отримати й тренери спортсменок.

  У той же час в Міністерстві молоді та спорту ведеться робота над розробкою механізму повернення преміальних тими спортсменам збірних команд України, які були спіймані на допінгу та позбавлені олімпійських медалей за рішенням МОК.