• In English
 • Підписано План двостороннього співробітництва між Міноборони України та Міністерством охорони краю Литовської Республіки на 2017 рік
  опубліковано 01 лютого 2017 року о 15:55

  У рамках досягнутих під час зустрічі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом 31 січня домовленостей, сьогодні, 1 лютого, відбулись воєнно-політичні консультації між оборонними відомствами України та Литовської Республіки на експертному рівні.

  Сторони підбили підсумки двостороннього співробітництва в оборонній сфері за 2016 рік та обговорили відповідні напрями на 2017 рік.

  За результатами консультацій тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України Олег Меліхов та директор департаменту міжнародних зв’язків і операцій Міністерства охорони краю Литовської Республіки Кароліс Алєкс підписали План двостороннього співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством охорони краю Литовської Республіки на 2017 рік.

  Слід відзначити динаміку розвитку оборонного співробітництва між Україною та Литовською Республікою. План на 2017 рік налічує 51 захід у порівнянні з 34 у 2016 році та 21 у 2015 році. Заходи включають в себе такі напрямки, як візити на вищому воєнно-політичному та військовому рівнях, мовна, фахова та спеціальна підготовка, спільна участь у міжнародних навчаннях, реабілітація поранених українських військовослужбовців, консультативно-дорадча допомога та інше.