• In English
 • Прем'єр-міністр: В Авдіївці працюють усі служби для забезпечення життєдіяльності міста та відновлення енергопостачання
  опубліковано 31 січня 2017 року о 11:40

  Після припинення тепло- і водопостачання унаслідок обстрілів в Авдіївці розгорнуто штаб, підготовлені усі сценарії розвитку подій. На місці працюють усі служби для забезпечення життєдіяльності міста до відновлення енергопостачання міста. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи круглий стіл щодо обговорення пріоритетних напрямів у галузі освіти і науки Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у вівторок.

  "Усі служби працюють на місці, розгорнутий відповідний штаб, підготовлені усі сценарії розвитку подій. Зрозуміло, що це є величезний виклик для нас. Але ми усе зробимо для того, щоб максимально впоратися з цією ситуацією, яка склалася", - підкреслив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр повідомив, що через обстріли бойовиками Авдіївки, в якій проживає близько 25 тис. людей, упродовж декількох останніх днів відбулося припинення теплопостачання та водопостачання до міста.

  В Авдіївці працюють усі служби для забезпечення життєдіяльності міста, наголосив Володимир Гройсман.

  "З учорашнього дня і усю ніч працювали над тим, щоб організувати усе необхідне для того, щоб підтримувати ситуацію, життєзабезпечення усіх систем хоча б на мінімальному рівні. Ситуація залишається складною, але сьогодні є абсолютно усі ресурси і можливості для того, щоб відновити енергопостачання. На це потрібен час, але найголовніше – це припинення обстрілів. Ми розуміємо, що це все робиться навмисне, злочин проти людей, які ні в чому не винні і є жертвами агресії, яку Україна переживає вже третій рік з боку Російської Федерації, її військ і найманців", - наголосив Володимир Гройсман.

  Відновлення енерго- та водопостачання на території Авдіївки буде здійснено, як тільки буде забезпечений "режим тиші", підкреслив Прем’єр-міністр.

   

  Нагадаємо, напередодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Уряд відслідковує ситуацію у Авдіївці і готовий щохвилини приймати рішення, щоб надати необхідну підтримку.

  Уранці вівторка відповідно до доручення Глави Уряду під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу щодо ситуації у місті.

  Станом на ранок 31 січня в Авдіївці сформовано 6 піротехнічних розрахунків ДСНС та саперів Міноборони. За інформацією ДСНС, місцевими органами влади у взаємодії із ДСНС організовано функціонування 11 пунктів обігріву на території Авдіївки. Тимчасово призупинено роботу 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів. Також відпрацьовано питання евакуації громадян, організовано контроль за протипожежним захистом печей коксохімічного заводу.

  До Авдіївки вирушили поліцейські та спецпризначенці поліції Донеччини, серед яких бійці спецпідрозділу КОРД, батальйону особливого призначення кримінального та превентивного блоків ГУНП в Донецькій області. Вони нестимуть цілодобову службу у місті.

  У разі необхідності, підрозділи, які несуть службу в обстрілюваному бойовиками місті, будуть посилені підкріпленням. Підготувати резерв для поліції в Авдіївці доручив т.в.о. глави Національної поліції України Вадим Троян.

  У вівторок у місті оголошено надзвичайний стан. Головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським розгорнуто оперативний штаб, куди увійшли посадові особи ВЦА та силовики.

  За дві з половиною доби зафіксовано 10 штурмових дій з боку незаконних збройних формувань, повідомляють у Міністерстві оборони України. Вживаються всі заходи щодо введення режиму тиші поблизу Авдіївки та припинення активних дій противника.

  Рятувальники продовжують надавати допомогу мешканцям Авдіївки. На території міста розгорнуто 7 мобільних пунктів обігріву. В них можна зігрітися, отримати гарячий чай, їжу та зарядити мобільні телефони. Станом на 15:40 в мобільні пункти обігріву звернулося 400 осіб.