• In English
 • Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  опубліковано 31 січня 2017 року о 08:43

  За минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 14,5 тисячі осіб та 3 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 3675 осіб та 740 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 4020 осіб та 955 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 2940 осіб та 735 транспортних засобів;

  «Гнутове» –  1995 осіб та 515 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 1905 осіб.

  Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

  «Майорське» – 100/100; «Мар’їнка» – 100/200; «Новотроїцьке» – 0/10; «Гнутове» – 150/20.

  В КПВВ «Мар’їнка» прикордонним нарядом Краматорського загону в ході реалізації оперативної інформації виявлені ознаки підробки паспортного документа у громадянки України, яка прямувала з непідконтрольної території. Затриману порушницю передано співробітникам Національної поліції.

  Минулої доби співробітники Краматорського загону виявили автомобіль, який перевозив товари з порушеннями. Транспортним засобом громадянин намагався через КПВВ «Майорське» незаконно перевезти мобільні телефони, товари народного споживання та пробукти харчування. Громадянина разом з автівкою та вантажем передано представникам фіскальної служби та зведеним мобільним групам для прийняття правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники цього ж загону зафіксували випадок, коли наш співвітчизник намагався «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свою пропозицію українець отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого правопорушника передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.