• In English
 • На Миколаївщині понад 4 600 га земель пропонують придбати на правах оренди для ведення сільськогосподарського виробництва
  опубліковано 30 січня 2017 року о 16:57

  Cтаном на початок січня 2017 року землевпорядники Миколаївщини сформували перелік із 219 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах. Загальна площа земель становить 4 671,6 гектарів. На земельних аукціонах бажаючим запропонують взяти в оренду наділи для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строком на 7 років.

  З початку 2017 року на конкурентних засадах вже передали в оренду 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1 083,8 гектарів. Найбільше земель орендували на території Єланецького, Вознесенського, Новобузького та Снігурівського районів Миколаївської області.

  У грудні 2016 року на земельних торгах у Миколаївській області було  продано права оренди на 13 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності площею 4,38 га на суму 855,64 тис. гривень. Також продано права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 226,3 га на суму 197,41 тис. гривень. Стартовий розмір орендної плати на землі був визначений на рівні 886 тисяч гривень. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 2 млн 279 тис. гривень. Завдяки відкритій конкуренції між інвесторами до місцевих бюджетів Миколаївської області щороку додатково надходитиме майже 1 393 тис. грн від орендної плати за користування земельними ділянками.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.