• In English
 • Прем'єр-міністр провів обговорення із експертами проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року
  опубліковано 24 січня 2017 року о 14:17

  Головне завдання, що стоїть на середньострокову перспективу, - забезпечити стійке економічне зростання у країні. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, відкриваючи круглий стіл, присвячений обговоренню питань економічного блоку Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року за участю експертів, представників громадських організацій та центральних органів виконавчої влади.

  Розроблений Кабінетом Міністрів України проект Середньострокового плану пріоритетних дій на період до 2020 року був презентований на засіданні Уряду 28 грудня та представлений для публічного обговорення.

  Сьогоднішня зустріч є початком діалогу між експертним середовищем та владою з метою обговорення Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду і врахування думки громадськості при його остаточному формуванні.

  "Дуже важливо вести діалог, щоб це був наш спільний план дій - експертного середовища, Уряду, Парламенту, інших інституцій - який би дав можливість виконати цей план і вийти на досягнення тих реальних показників зростання, які будуть відчутні для громадян. Це наше головне завдання", - підкреслив Прем’єр-міністр.

  Одним з найважливіших визначених у Плані пріоритетів Уряду є розвиток національної економіки і забезпечення сталого економічного зростання, зазначив він.

  Володимир Гройсман зауважив, що вжиті протягом останніх років заходи позитивно вплинули на забезпечення невеликого зростання економіки у 2016 році. Разом з тим цього є недостатньо - економічний розвиток має позначатися на підвищенні якості життя людей, переконаний Глава Уряду.

  "Мені би дуже хотілося, щоби коли ми говоримо про економіку, ми розуміли, що ті цифри і зростання, які ми маємо, пересічні українці відчувають своєю власною кишенею, заробітною платою, що наша економіка стає конкурентоздатною, що ми можемо забезпечувати зростання, яке дасть нам можливість бути по-справжньому економічно сильною державою. Усі основи для цього ми маємо", - зауважив Голова Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що сформований документ має бути реальним планом дій, який кожен буде виконувати. "Дуже важливо, щоб цей план дій став планом, який буде в основі діяльності кожного органу влади", - зазначив він.

  Також важливо забезпечити моніторинг та звітування влади про виконання плану і його коригування, у разі необхідності, додав Голова Уряду.

  Після завершення формування Середньострокового плану, на його виконання буде сформовано пакет відповідних законодавчих змін, що буде внесений до Парламенту.

  Прем’єр-міністр запевнив у своїй готовності забезпечити особисте лідерство виконання розробленого плану.

  "Коли у нас з'явиться наш спільний план дій, я готовий забезпечити 100% лідерство до тих пір, поки я буду Прем’єр-міністром країни. Потім потрібно забезпечити правонаступництво, - підкреслив він. - Ми налаштовані на секторальні реформи".

  У круглому столі зокрема взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, Співголова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош, заступник голови Стратегічної групи радників при Кабінеті Міністрів України Павло Кухта, Президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер, Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета, представник компанії Dragon Capital Олена Білан, виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський, Керівник Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України Віктор Мазярчук, а також представники бізнесу.