• In English
 • Енергетична стратегія - це план дій в енергетичній галузі для досягнення цілі, - Ігор Насалик
  опубліковано 19 січня 2017 року о 19:19

  18 січня колегія Міненерговугілля та Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провели спільне засідання з метою обговорення Енергетичної стратегії України до 2035 року.

  Міністр Ігор Насалик у виступі наголосив, що наданий на розгляд проект Стратегії неодноразово розглядався на засіданнях Управляючого комітету,  і вже актуалізований та доопрацьований проект на засіданні 14 грудня 2016 року було презентовано головними виконавцями та взято за основу.

  Крім того, 19 грудня 2016 р. проект Стратегії було розміщено на офіційному сайті Міненерговугілля для експертного та громадського обговорення з метою отримання відповідних зауважень та пропозицій. Цей проект Стратегії широко обговорюється, як державними органами, так і громадськими організаціями. Наразі процес обговорення триває і надходять пропозиції та зауваження до нього.

  Також Ігор Насалик наголосив, що стратегія – це план дій для досягнення цілі. «Сьогодні ми повинні плідно попрацювати, щоб за результатами нашого з вами сьогоднішнього обговорення та з урахуванням уже наданих пропозицій доопрацювати в найкоротший час проект нової Енергетичної стратегії України до 2035 року. І я сподіваюся, що в першому кварталі 2017 року Міненерговугілля у співпраці з головними розробниками відповідно до встановленого порядку спрямує проект Стратегії на розгляд і схвалення до Кабінету Міністрів України».

  Міністр подякував усім за надані пропозиції та зауваження та запевнив, що Міненерговугілля разом з експертним товариством завершить важливий для розвитку нашої країни документ.