• In English
 • Тарас Кутовий відбув до Берліна для участі у "Зеленому тижні"
  опубліковано 19 січня 2017 року о 11:18

  Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відбув до Берліна (ФРН) для участі у заходах у рамках всесвітньовідомої виставки «Зелений тиждень» (Grüne Woche), яка пройде з 20 по 29 січня. Мета візиту - популяризація української аграрної продукції у світі та залучення інвестицій до національного АПК.

  Також у заходах під час Grüne Woche 2017 бере участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

  Програмою візиту передбачено низку зустрічей з високопосадовцями провідних країн світу, учать в урочистому відкритті «Зеленого тижня» та у 9-й Берлінській конференції міністрів сільського господарства «Сільське господарство та вода – ключ до забезпечення світу продовольством».

  Зокрема, Тарас Кутовий сьогодні, 19 січня, зустрінеться з Міністром сільського господарства та добробуту фермерів Республіки Індія Шрі Радха Мохан Сінгхом з метою обговорення розширення експорту української аграрної продукції до Індії.

  Після урочистого відкриття виставки «Зелений тиждень» заплановані зустрічі з Комісаром ЄС В. Андріукайтісом та Міністром продовольства та сільського господарства Німеччини К. Шмідтом, де мають бути обговорені питання стійкого та взаємовигідного співробітництва з ЄС, залучення інноваційних технологій до українського АПК, забезпечення європейських стандартів якості та безпеки продуктів харчування; біоенергетика.

  Завтра, 20 січня, Міністр Тарас Кутовий проведе низку зустрічей з керівниками агарних відомств Литви, Латвії та Чехії, а наприкінці дня привітає гостей на «Вечорі українського агробізнесу», який відбудеться у Посольстві України в Німеччині.