• In English
 • Представники Мінмолодьспорту і РПР обговорили проект середньострокового плану пріоритетних дій Уряду України до 2020 року
  опубліковано 18 січня 2017 року о 11:46

  17 грудня в офісі Реанімаційного Пакета Реформ відбулася зустріч молодіжної групи РПР з представниками Міністерства молоді та спорту з метою обговорення  проекту середньострокового плану пріоритетних дій Уряду України до 2020 року в частині виконання пріоритетів у молодіжній політиці та національно-патріотичному вихованні молоді.

  Від Міністерства молоді та спорту в зустрічі взяли участь Ірина Бєляєва, директор Департаменту молодіжної політики та Микола Ляхович, начальник відділу національно-патріотичного виховання.

  Представники Міністерства презентували пріоритети щодо створення нових можливостей для молоді та національно-патріотично виховання, включені до проекту середньострокового плану пріоритетних дій Уряду України до 2020 року. Окрему увагу було приділено конкретним крокам виконання пріоритетів та заходам, запланованим на 2017 рік.

  У ході зустрічі було запропоновано деякі уточнення та доповнення щодо очікуваних результатів та планів роботи з реалізації пріоритетів у молодіжній політиці та національно-патріотичному вихованні молоді на 2017 рік та середньостроковій перспективі.

  Молодіжна група РПР підтримала пропозиції Міністерства молоді та спорту та висловила готовність долучатися до реалізації запланованих кроків.