• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  опубліковано 10 січня 2017 року о 09:32

  В контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 70/100; «Мар’їнка» – 250/150; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 40/50.

  На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

  Протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування загалом перетнули 20,2 тисячі осіб та 3,5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 5100 осіб та 765 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6065 осіб та 1210 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 3975 осіб та 870 транспортних засобів;

  «Гнутове» –  2480 осіб та 595 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 2595 осіб.

  Учора два транспортні засоби, якими перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили співробітники Донецького загону. Автомобілями намагалися через КПВВ «Новотроїцьке» незаконно перевезти 100 кілограмів яловичини та майже 50 блоків сигарет на загальну суму близько 18 тисяч гривень. Автівки та вантаж передано представникам ДФС.

  Також, минулої доби в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Майорське» спільно з представниками фіскальної служби були зупинені ще два транспортні засоби. Ними на підконтрольну бойовикам територію везли вантаж м’яса та сантехніки на 27 тисяч гривень. Вантаж разом з автівками передано в ДФС та зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» співробітники Краматорського загону зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано співробітникам Національної поліції.