• In English
 • Пластуни вперше передали Вогонь Миру з Вифлеєму Кабінету Міністрів України
  опубліковано 28 грудня 2016 року о 14:04

  Представники національної скаутської організації "Пласт" вперше передали Вифлеємський Вогонь Миру до Кабінету Міністрів України. Урочиста церемонія передачі відбулася на початку засідання Уряду у середу.

  "Сподіваємося, що ви отримаєте додатково заряд енергії для опіки спільним майном, освітою культурою, молоддю. І нехай це вогник, який зараз палає у кабінетах більшості європейських лідерів, вперше запалавши в Кабінеті Міністрів, наповнить його тим добром і спокоєм, який необхідний для того, щоб все те, що ви робите, мало довіру і підтримку суспільства", - сказав голова Національної скаутської організації України "Пласт" Ярослав Юрчишин під час урочистої церемонії передачі Вогню.

  За його словами, традиція передачі Вифлеємського вогню миру існує понад 15 років в Україні.

  У свою чергу Прем'єр-міністр подякував пластунам за збереження традицій та їх привнесення до Кабінету Міністрів.

  "Ми переживаємо дуже складні часи, але врешті-решт від нас залежить, наскільки мужньо ми можемо їх пережити, які результати ми можемо отримати. Я би дуже хотів, щоби цей вогонь був символом миру, злагоди, успіху. Я би дуже хотів, щоби ми не просто пройшли "турбулентність", а щоб ми почали виходити на належний рівень життя кожного українського громадянина", - зазначив Володимир Гройсман.