• In English
 • В Україні презентовано Дорожню карту розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу
  опубліковано 28 грудня 2016 року о 13:03

  Сьогодні, 28 грудня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Дорожню карту розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу, розроблену Міністерством інформаційної політики України.

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував: «Сьогодні ми представили ще один результат роботи відомства. Ця Дорожня карта – не менш важливий документ, що дасть змогу сформувати чітке розуміння в українському суспільстві про те, що ми робимо для наших громадян східних регіонів та яких результатів досягаємо. Нам буде необхідна підтримка наших ЗМІ. Тільки разом переможемо».

  Радник Міністра з питань інформаційної реінтеграції Донбасу Дмитро Ткаченко, який працював над документом, обґрунтував: «Українські громадяни на непідконтрольних територіях Сходу живуть в агресивному ізольованому інформаційному просторі та мають обмежений доступ до альтернативної інформації. Режими «ДНР/ЛНР» під російським кураторством встановили справжню монополію на правду».

  Під час презентації документа заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко зазначив, що відповідь на такий виклик потребує двох важливих кроків: нейтралізації впливу мовлення з непідконтрольних територій і створення ефективної системи державної комунікації з жителями Донбасу - комунікації, яка б сприяла подоланню дистанції між ними та Україною.

  Зауважимо, документ базується на проекті від експертної групи при МІП, яка працювала над документом протягом 2016 року та на дослідженні - Комунікаційній стратегії сприяння деокупації та реінтеграції Донбасу, яку підготував аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас».

  Нагадаємо, МІП вже презентувало Дорожню карту розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, яку так само, підтримав Уряд.