• In English
 • У Міністерстві оборони України реалізується проект зі створення Логістичної інформаційної системи
  опубліковано 22 грудня 2016 року о 17:46

  Про це сьогодні, 22 грудня, під час брифінгу у Міністерстві оборони України повідомив начальник Тилу Збройних Сил України генерал-майор Іван Гаврилюк.

  За його словами, в рамках роботи Багатонаціонального об'єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування за сприяння США започатковано Програму впровадження рішень щодо створення Логістичної інформаційної системи (LIS).

  «Реалізація проекту спланована з використанням програмного забезпечення на основі платформи САП, її конфігурації під потреби Збройних Сил України, закупівлі та розгортання необхідної інфраструктури. Впровадження системи фінансуватиметься за рахунок програми допомоги США», – поінформував начальник Тилу Збройних Сил України.

  Він зазначив, що головним підрядником визначена компанія «Блек Бокс», з представниками якої уточнені етапи впровадження системи, огляд місць розгортання, визначений перелік першочергових завдань.

  Як повідомив генерал-майор Іван Гаврилюк, на першому етапі сплановано розгорнути систему на рівні Генерального штабу Збройних Сил України, а на другому – підключити визначені військові частини до логістичної інформаційної системи та  провести підготовку особового складу – користувачів LIS.

  Слід зазначити, що на сьогодні вже розроблені та затверджені Міністром оборони України оперативно-стратегічні вимоги та технічне завдання до автоматизованої системи «Управління логістичним забезпеченням Збройних Сил України». Крім того, опрацьовано та впроваджено модуль автоматизованої системи обліку та руху матеріальних засобів у військових частинах, які залучені до участі у пілотному проекті Трастового фонду НАТО. Також завершена розробка технічних завдань на виконання робіт з розгортання мережі Wi-Fi, закладки оптичного волокна та проведення ремонту об’єктів зберігання, які знаходяться на погодженні в Агенції НАТО з підтримки та постачання. Орієнтовний термін початку робіт – березень-квітень 2017 року.