• In English
 • В'ячеслав Кириленко взяв участь у нагородженні найкращих спортсменів та тренерів "Спортивне сузір'я-2016"
  опубліковано 15 грудня 2016 року о 22:05

  15 грудня на столичному НСК «Олімпійський» відбулася традиційна церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів «Спортивне сузір’я-2016». На свято завітали Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, а також призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських та Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, представники спортивних федерацій, найкращі тренери, ветерани спорту.

  У своєму виступі В'ячеслав Кириленко наголосив, що 2016 рік для нашої країни відзначений багатьма спортивними досягненнями, сотнями медалей в олімпійських та неолімпійських видах спорту на різноманітних змаганнях та чемпіонатах.

  "Зараз, коли країні важко, коли на Сході та в Криму російська збройна агресія, ви, дорогі спортсмени, своїми перемогами приносите людям радість. Долаючи перешкоди, борючись із самим собою і врешті перемагаючи, ви показуєте всій Україні, що таке бути справді сильним духом. І особливо тут хочеться відзначити паралімпійців, які роблять здавалося би неможливе", - сказав В'ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр побажав усім присутнім спортсменам та їхнім тренерам нових перемог, успіхів та довголіття. А також запевнив, що влада буде робити все, щоб спортсмени усіх видів спорту відчували зростаючу підтримку держави.

  В'ячеслав Кириленко також вручив відзнаку у номінації "За волю до перемоги". Її здобув срібний призер Олімпійських ігор 2016 року Павло Тимощенко. Нагороду від імені спортсмена отримав Президент федерації сучасного п'ятиборства Ігор Панін.

  Під час церемонії всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх тих, хто загинув під час бойових дій на Сході України.